Bilişim alanında katma değerli çözümler üretmekteyiz.

Her geçen gün teknolojide meydana gelen gelişmeler sonucunda başta bilgisayarlar olmak üzre elektronik ürünler hayatımızda vazgeçilemez bir hal almıştır.
Artan talepler doğrultusunda piyasada çok fazla elektronik ürün satışa sunulmuş ve bu ürünlerle ilgili satış sonrası hizmetler önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir.
Firmamız gerek son kullanıcı gerekse kurumsal anlamda ihtiyaç duyulacak bu bilişim hizmetlerini tek bir çatı altında toplamak da , uzman ekip ve ileri teknoloji ekipmanlarıyla hızlı bir şekilde ihtiyaçlara cevap vermeye çalışmaktadır.
2008 yılında İstanbul Bakırköy de kurulan Firmamız 2011 yılında Beşiktaş şubesini de faaliyete geçirerek İstanbul da daha geniş alanlara hizmet vermektedir.

Teknik Servis Hizmetleri

Servis Bey – Kuruluşu 2008 yılına dayanan ve taşınabilir elektronik cihazlar konusunda satış ve onarım hizmeti sunan Hakman Yapı Mekanik Elektronik San. İç ve Dış Ticaret Limited Şirketinin Tescilli Markasıdır.

Kurumsal Hizmetlerimiz

Güvenlik Kameraları (CCTV), Ip Tv Kamera, Server Kurulum, Veri Kuırtarma ve Analiz gibi bir çok kurumsal çözümler sunuyoruz.